• +90 232 493 00 00
  • info@bakircay.edu.tr

28.03.2023 Tarihli ve 32146 Sayılı Resmi Gazete’de İlan Edilen 4/B Sözleşmeli Personel Alımı Atamaya Hak Kazanan Yedek Aday Duyurusu

28.03.2023 Tarihli ve 32146 Sayılı Resmi Gazete’de İlan Edilen 4/B Sözleşmeli Personel Alımı Atamaya Hak Kazanan Yedek Aday Duyurusu

Duyuru Tarihi : 01 Haziran 2023

Atamaya hak kazanan adayları görmek için tıklayınız.

Başvuru Şekli / Süresi:

Sözleşmeli pozisyona YEDEK aday olarak yerleşmeye hak kazanan adayların 15 Haziran 2023 tarihi Cuma günü mesai bitimine kadar aşağıda istenilen belgeleri tamamlamak suretiyle başvurularını Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen yapması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Belgelerini süresi içerisinde teslim etmeyen adaylar bu hakkından vazgeçmiş sayılacaktır. Yedek olarak yerleşmeye hak kazananların süresi içerisinde başvuru yapmaması veya yerleşenlerin hakkından feragat ettiğini yazılı olarak bildirmesi halinde yerine sıradaki yedek aday yerleştirmeye davet edilecektir. Üniversitemiz web sayfası duyurular bölümünden ilan edilecektir. (Yedek adaylara da telefon ya da posta yoluyla ayrıca bilgi verilmeyecektir). Bu nedenle yedek adayların internet adresinden durumlarını takip etmeleri gerekmektedir.

Belgelerini teslim eden adayın evrak kontrolü ve arşiv araştırması olumlu olması halinde sözleşme imzalamaya davet için kendisine bildirimde bulunulacaktır.

Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Atama Başvurusunda Hazırlanması Gereken Belgeler:

1- Atama dilekçesi için tıklayınız.
2- Vesikalık Fotoğraf ( 2 adet )
3- Yerleşim Yeri Belgesi ( e-Devlet üzerinden alınacak karekodlu belge kabul edilecektir. )
4- Nüfus Kayıt Örneği ( e-Devlet üzerinden alınacak karekodlu belge kabul edilecektir. )
5- Mezuniyet Belgesi ( e-Devlet üzerinden alınacak karekodlu belge kabul edilecektir. )
6- Sağlık Kurulu Raporu üniversite hastaneleri veya tam teşekküllü devlet hastanelerinden alınacaktır. Sağlık kurullarında psikiyatri hekiminin bulunması kaydıyla yerleştiği görevi yapmasına engel hastalığı bulunmadığı ifadesi alınacak raporda açıkça belirtilecektir. Sağlık Kurulu Raporlarına “Koruma ve güvenlik personeli olarak çalıştırılmasında sakınca bulunmamaktadır.” yazılması gerekmektedir.
7- Sigortalı Hizmet Dökümü ( e-Devlet üzerinden alınacak karekodlu belge kabul edilecektir.)
8- Kamu Kurum ve Kuruluşlarında sözleşmeli personel pozisyonunda varsa hizmetleri, bu hizmete ait çalışma belgesini ( ıslak imzalı ) getirmeleri gerekmektedir.

Evrak Teslim Bitiş Tarihi: 15 Haziran 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar.